بهترین کیف های چرمی| تخفیف های خرید کیف اداری چرم فروشگاه فرهاد چرم تبریز

کیف اداری دو دسته

بهترین کیف چرم طبیعی اداری لاکچری

در مورد بهترین کیف چرم اداری لاکچری،مطالب های زیادی وجود دارد،که در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد.کیف های اداری کلن یک بخش مهم و پر کاربرد از زندگی ما هست،که به صورت مداوم ازش استفاده می کنیم.

بیشتر از هر کس دیگری در کنار ما بوده و تماموسایل های روز مره را داخل آن قرار می دهیم.به همین علت در انتخاب آن باید دقت کافی داشته باشیم،چون این اولین و آخرین تکمیل کننده تیپ و استایل ما میباشد.با گسترش تکنولوژی در حیطه صنعت چرم،امروزه طرح ها،دیزاین ها و رنگبندی های زیادی در بازار موجود می باشد.

انواع مدل های اسپرت زنانه و مردانه که هر کدام تنوع های بی شماری دارند،و میتوان به شکل احسن ازش بهرهمند شد.

مدل های زیادی از محصولات چرم طبیعی در سایز های کوچک تا بزرگ تولید شده است،من جمله انواع،کیف اداری کمربند،پاسپورتی،دستی،دوشی،کلاسوری و..که هر کدام به هدفی برای نوع استفاده طراحی شده است.

اگر به دنبال یک کیف کاربردی نسبت به نیاز هایتان هستید،ما راهنمایی های لازم برای داشتن یک محصول خوب برایهر جنسی و هر سنی فراهم کردیم.

تا از نحوه استفاده آن را قبل از خرید بتوانید برسی نمایید.

انواع مدل بهترین کیف چرم اداری شیک 

در ادامه از انواع مدل های پر کابرد شیک انواع مدل کیف ها به صورت کامل آشنا خواهید شد.البته احتمال دارد که از لحاظ ظاهری و ساختاری تفاوت های خاصی مشهود نباشد.
چون به طور کلی طراحی این نوع کیف ها به طوری ساخته شده است،که معمولا جای اصلی بزرگ برای سایز هایپوشه و ورق و..و فضا های کوچک برای وسایل اقلام کوچک تولید شده است.
در خیلی از کیف ها به رسمی یا اسپرت بودن تفاوتی وجود ندارد که مردانه هست یا زنانه،اینگونه مدل ها برای هر دو مناسب است.

کیف های اداری چرم مناسب لپ تاپ

در این مدل از کیف های لپ تاپی استفاده های زیادی انجام می شود،که هم مناسب محیط کاری و هم دانشگاه و..میباشد.

این نوع از کیف ها فضای بزرگی نسبت به سایر مدل ها دیگر دارند،طراحی شون بیشتر طوری است که علاوه بر گذاشتن لپ تاپ وسایل های ضروری دیگری هم میتوان داخلش گذاشت.

این کیف ها به خاطر بزرگ بودن سایزشون،تولید کنندگان معمولا کیفیت هاشون را هم از لحاظ جنس چرم و هم زیپ و یراق آلات از بهترین هاش استفاده می کنند.

و نکته ای مهم قبل از خرید کیف اداری چرم لپ تاپی این است،که حتما باید اندازه لپ تاپ تان را باید بررسی کنید بعد خریداری کنید.

قبلن ها طراحی این نوع کیف ها طوری بود که فقط میشد لپ تاپ داخلش قرار داد.اما با گسترش علم بر این صنعت کهن، امروزه انواع مدل های سایز بزرگ با دیزاین های عالی تولید می شوند.که علاوه بر حمل مدارک و لپ تاپ وسایل های دیگری هم میتوان داخلش گذاشت.

اکثر این نوع از کیف ها دارای یک بند بلند حمایل است،که موقع خرید یا مسافرت کارایی آن را چند برابر می کند.

بهترین کیف چرم طبیعی اداری مردانه

در گذشته کوله پشتی ها را بیشتر در ورزش ها و مسافرت ها استفاده می کردند.اما امروزه با ایده های متنوعی،در جاهای متفاوت از کوله پشتی چرم استفاده می شود،نسبت به پوشش ها و استایل ها  میتوان از آن در محیط های کاری ،جلسات،و مهمانی های متفاوت استفاده کرد.نکته قابل توجه در خرید کیف چرم اداری کوله داشتن جنس ضخیم،دوخت های سراسر گاندی،بند های پهن و خوب برای استفاده حمایل می باشد.

کیف اداری کلاسوری {فولدر} چرم

چنانچه اگر قصد خرید یک کیف اداری جمع جور و از لحاظ استفاده مکرر از سایز بزرگ اداری مشکل دارید،کیف کلاسوری{فولدر} می تواند بهترین گزینه برایتان باشد.

این مدل ها با طراحی های مختلف مثل دورزیپ و مگنتی بیشتر تولید می شود،ای نوع کیف ها جلو ی متفاوت و خوبی به استایل شما خواهد داد.

داخل این کیف ها وسایل های ضروری روزمره ی که بیشتر مورد استفاده هست،مثل موبایل،کیف پول،پوشه و..میتوان داخلش قرار داد.

آشنایی با انواع جنس و اندازه

حالا که کم و بیش با انواع مختلف کیف ها آشنا شدیم،در ادامه از راهنمایی های لازم برای خرید،به انواع مختلف و کاربرد های مختلف که برای استفاده های متفاوت تهیه و تولید شده اند می پردازیم.

انواع جنس

هنگام خرید یک کیف اداری قبلش حتما به نوع جنسی که در آن استفاده شده توجه ویژه ی داشته باشید،اول به کیفیت آن نگاه کنید ببینید چند سال میتواند کار کند،

در اجناس های چرمی دنبال چیزی باشید که هیچوقت برایتان تکراری نشود،چون محصولات چرمی به خاطر طبیعی بودن خیلی با دوام تر از چرم های مصنوعی است،که در صورت مراقبت و نهداری میتوان سالیان سال ازش استفاده کرد.

حال که با انواع مختلفی از کیف‌های مناسب برای محل کار آشنا شدیم، در ادامه‌ی راهنمای خرید کیف اداری،نکته‌هایی قابل توجه برای انتخاب کیفی مناسب را بررسی می‌کنیم.

مدل‌های مختلف، ویژگی‌های ساختاری متفاوتی دارند که برای نیازهای مختلفی طراحی و تولید شده‌اند.

جنس پارچه‌ی استفاده شده در تولید کیف، کیفیت قفل و زیپ، اندازه و وزن از جمله مواردی است که برای خریدی خوب باید در نظر داشت.کیف های چرمی به خصوص گاوی به خاطر ضخامتی که دارند،استحکام و ایستادگی بالایی دارند.

با توجه به رنگ بویه طبیعی که دارند، مثلا وقتی در یک جلسه کاری قرار دارید،از نظر نگاه ها چهره ی فریبنده یدارد،که علاوه بر ماندگاری بالا،تکمیل کننده ظاهر تان را هم حفظ می کند.

امروزه جنس های مختلفی برای تولید کیف های اداری استفاده می کنند،من جمله مصنوعی،برزنتی،کتان و..که هرکدام آن ها کاربرد های خاص خودش را دارد.به عنوان مثال هر جایی مثل ساختمان سازی،تراشکاری و..نمیشه چرم طبیعی را با خود حمل کرد،ولی کیف هایبرزنتی و مصنوعی این کاربرد را دارند.

کیف های چرم اداری زنانه و مردانه

امروزه انواع آدم ها مشغول به کار هستند،هم آقایان و خانم ها،بنابرین داشتن یک کیف اداری مناسب برا هردوضروری است،معمولا با توجه به ترکیب های ست اداری رنگ های تیره مثل مشکی و قهوه ای از سایر رنگ ها استقبالزیادی دارند.

در ضمن بعضی از رنگ ها هم وسوسه بر انگیز هست به طوری که بعد از انتخاب رنگ کیف بیشتر دنبال ست آن هستند.

سایز های کیف

یکی از مهم ترین بخش در راهنمای خرید اداری چرم سایز های کیف است.حتما قبل از سفارش وسایل هایی که در  نظر دارید داخلش بگذارید، بررسی کنید مثل حجم پوشه ها یا لپ تاپ و..که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نکته های مثبت خیلی از چرم ها در این است که در بعضی ها سنگین بودنشون خوبه و در بعضی ها سبک بودنشانمناسب است.

حجم داخل کیف

همان طور که کیفیت و استحکام کیف اهمیت زیادی دارد،حجم داخل کیف هم همان قدر مهم است.

حجم کیف ها برای خیلیا متغیر است،مثلا یکی هست برای هر وسایلی کیف مخصوص خودش را دارد، و بر عکس یه عده هم هستند که دوست دارند تمام وسایلشان را داخل یک قرار بدهند.

استایل کیف

استایل کیف یکی از بخش های خیلی مهم آن محسوب می شود،که تاثیر بسزایی در زیبایی دارد.به طوری که یه عده از افراد فقط دنبال زیبایی هستند و بعضیا خواهان ظاهر و کیفیت و یه سری ها هم دنبال کیفیت هستند.

معمولا در بیشتر آقایان رسمی جنس چرم در اولویت شان هستند، ولی در تیپ های ساده و اسپرت هم ظاهر و هم کیفیت که بعضا به زیبایی بیشتر اهمیت داده می شود.

رنگ کیف چرمی

رنگ کیف چرم بیشتر بر اساس رنگ های سایر بخش ها مناسب با استایل انتخاب می شود.

در رنگ های چرمی همیشه تضادش بهتر دیده می شود،با توجه به مراسم ها،مهمانی ها مثلا یکی با کفش ست می کند،بعضیا هم با شال یا کت و..نوع پوشش و ظاهر متفاوت می باشد.

بعضی از خانم ها برای خرید کیف اداری،رنگ های روشنی مثل زرشکی،قرمز و خیلی هاشون هم از رنگ های تیره من جمله قهوه ای یا مشکی استفاده می کنند.

در مقابل آقایان هم برای خرید کیف اداری مردانه،رنگ های جدیدی مثل قهوه ای، طوسی،سرمه ای،ومشکی بیشتر استفاده میکنند.

تخفیف های فروشگاه اینترنتی فرهاد چرم تبریز

فروشگاه اینترنتی فرهاد چرم تبریز تولید کننده انواع مختلف از محصولات چرم طبیعی اصل اعم از کیف اداری، کیف دوشی، کیف پول، کمربند چرم، و… می باشد.

این فروشگاه به دلیل دست اول بودن در تولید انواع محصولات چرم در تمامی فصل ها تخفیف های ویژه ای برای اجناس اعمال کردند.

میتوانید محصول مورد نظرتان را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت امن خریداری نمایید.

farhad-admin
ارسال دیدگاه