چه مدل هایی از کیف پول چرم مناسب هدیه هست؟

چه مدل هایی از کیف پول چرم مناسب هدیه هست؟

بسیاری از مناسبت ها هست همیشه ذهن آدم رو در گیر میکنه،که چه مدل هایی از کیف پول چرم مناسب هدیه هست؟این مورد بستگی به مناسبت داره که چی باشه،

مناسبت ها

مثلا انواع مناسبت ها،سال روز تولد،سالگرد ازدواج،روز مهندس،روز پزشک،روز مادر،روز پدر و..کیف پول چرم همیشه برای کادو لوکس و با ارزش هست.

چرا کیف پول چرم لوکس هست؟

در جواب میشه گفت با توجه به قدمت تاریخی چرم به ویژه چرم تبریز تنها چیزی هست که همیشه اورجینال و اصل بوده و عده زیادی از مردم انواع نوع چرم را دارن مثل کیف پول چرم،کیف اداری چرم،کیف دوشی چرم،کمربند چرم،ست چرم و..سالیان سال با خوشنودی ازش استفاده می کنند.

ادامه

در ادامه چند نمونه از کیف پول ها را بارگذاری کرده ایم:

 

کیف پول اسپرت:

این مدل ،کیف پول اسپرت، که تصویرش را گذاشتیم ،قابل استفاده هم آقایان و هم خانم ها هست.جنس رویه این محصول از بهترین نوع چرم طبیعی گاوی تبریز{فولوتر} هست ساخته شده،

کاربرد های مفید

و کاربردهای مفید زیادی هم دارد من جمله جای موبایل،جای پول و کارت و چند قلم اقلام کوچک را هم میتوان داخل آن، جاسازی کرد.

مناسب هر رده سن

اینجور از محصول ها پیر و جوان نداره در هر رده سنی قابل استفاده هست،بهترین کیف چرمی هست میتوانید برای عزیزانتان هدیه بدهید.در ادامه چند مدل از کار هامون را بار گذاری کردیم:

 کیف پول مردانه چرم

کیف پول مردانه چرم انواع مختلفی دارد که نوع معروف و عام پسند آن میشه به پالتویی و جیبی اشاره کرد،به طوری که معمولا کیف پالتویی را داخل،کت،کاپشن و کیف جیبی را داخل جیب بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

ماندگاری بالا

کیف پول هم ماندگاری بالاو هم سالیان سال میتوان برخلاف سایر محصولات بدون دور انداختن ازش استفاده کرد.چرم تبریز با توجه بع کیفیت های بی نظیری که در محصولات چرم هست،رقابت های دیرینه ایی هم با سایر کشور ها هم دارد.

خرید کیف چرم

چنانچه  به چرم علاقه مند هستین و یا کلکسیون انواع چرم دارین ،یا به کسی که دوسش دارین بلا تکلیف هستین بهش چی کادو بدین،

فروشگاه فرهاد چرم تبریز

فروشگاه فرهاد چرم تبریز تکیه بر دانش چرم تبریز توانسته انواع محصولات چرم در مدل های مختلف،با کیفیت های عالی گرد هم آورده است.

شهرهای مختلف

تا برای عزیزان ساکن شهر های مختلف به راحتی می توانند، از معتبرترین فروشگاه اینترنتی فرهاد چرم تبریز محصول موردنظر را خریداری کنند.

چرا چرم تبریز

تبریز اولین شهر در ایران بود که کارخانه چرم در آن ساخته شد . و در حال حاضر کارخانه ها و کارگاه های متعددی در خود دارد به طوری که حدودا ۸۰ درصد چرم ایران را تبریز تولید می کند.

آوازه

و علاوه بر آن به علت آوازه جهانی اش ، در صادرات ایران هم نقش عمده ای بازی می کند.

مزایای چرم تبریز

از مزایای چرم تبریز می توان به کیفیت فوق العاده آن اشاره کرد،که این چرم توسط هنرمندان متبهر تبریزی تبدیل به محصولات بی نظیری می کند که در کمتر جایی یافت می شود.

ارسال محصول به کل کشور:

تمامی ارسالی های فروشگاه فرهاد چرم تبریز، بعد از سفارش در کم ترین زمان ممکن برای شما عزیزان به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

farhad-admin
ارسال دیدگاه